0507 626 61 61
tr
tr

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir, Koltuk noktasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkıyor. Onlardan bir tanesi de tam anlamı ile zamansız bir ürün olan berjerler. Kullandıkları alanlara özel bir ambiyans katarken modası da asla geçmiyor. Böylesine özel olan berjer tamiri hizmeti alımı da aşağıda detaylı bir biçimde ifade edildiği gibi kimi zaman çok gerekli olabiliyor. Firmamız da bu alanda sizlere son derece özel bir hizmet vermektedir.

Berjer döşeme ve kaplama hizmeti alınmasının en temel nedeni çok daha ekonomik olmasıdır. Zira berjerler her dem kullanılabilen ürünler olduğu için yeni bir berjer almak eğer berjerin ana aksamı sağlam ise ve de döşemede eskime varsa mantıklı değildir. Çok da maliyetli olan bir iştir. Bunun yerine döşeme değişimi yaptırmak çok daha mantıklıdır. Yine döşeme eskimese bile döşemeden sıkılan insanlar da sezonun gözdesi olan renk ve desenler ile değişime giderek berjer koltuklarını çok daha modern bir hale getirebilirler. Bu da bir diğer değişim nedenidir.

Berjer Döşeme ve Tamir Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Berjerler döşemesi itibarıyla çok dikkatli döşeme isteyen koltuk türleridir. Berjer Döşeme ve Tamir işin özünde özel bir uzmanlık alanıdır. Zira berjerlerin kendisine has bir tasarımı vardır. Döşeme sırasında en ufak bir potluk, fazlalık olmaması gerekir. Her şey ince bir işçilik ile yapılmalıdır. Nitekim atölyemizde berjer, tekli koltuk alanında uzmanlaşmış personellerimiz kusursuz ve eksiksiz bir döşeme gerçekleştiriyoruz.

Son olarak belki de hepinizin çok merak ettiği berjer kaplama ve tamir, otel berjer döşeme, otel berjer tamiri konusunda da bilgi vermek gerekir ise şunları firmamız adına ifade etmek gerekir. Firmamızın berjer döşemeleri noktasında baştan verebildiği bir fiyat yoktur. Kullanılan kumaşın türüne, koltuk, kanepe, berjer ve sandalye döşeme sırasında değişim yapılacak diğer malzemelere ve toplamda kullanılan malzemeye göre rakamlar değişir. Yine de yeni bir berjer koltuk ya da berjer takımı almaya göre fiyatlarımız çok daha uygundur. Kredi kartı, nakit, hesaba havale gibi farklı ödeme seçenekleri siz değerli müşterilerimize ödeme biçimi olarak sunuyoruz.

27 Kasım 2021

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara