0507 626 61 61
tr
tr
Neden Biz ?

Neden Biz ?

Neden Biz?, Boz Home olarak uzun süreden bu yana koltuk döşeme sektöründe bulunmaktayız. Bu vakte kadar pek çok başarılı hizmetin altına imzamızı atarak yeni ve farklı tecrübeler elde ettik. Elde etmiş olduğumuz bu tecrübeleri her zaman yeni işlerimize de yansıtmaya önem verdik. Hizmetlerimizin ardından herhangi bir sorunla karşılaşmamak için atölyelerimizde titiz ve dikkat halinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Atölyelerimizde kullanmakta olduğumuz bütün ürünlerin ve malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Ortaya koyacağımız ürünün ve müşterilerimize sunacağımız hizmetin en iyi ve en kusursuz şekilde olmasını temenni ediyoruz.

Koltuklar için kullanılacak kumaşların mümkün olduğunca üst düzey kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Neden Biz ? ,Kumaşların dokumaya uygun bir halde olması başarılı hizmetin anahtarı oluyor. Senelerce kullanımlara zemin hazırlayan kumaş türleri dokuma kumaşlar olduğu için dokuma kumaşların çeşitli alternatiflerinden faydalanıyoruz. Kumaşlar atölyemizde uygulama istediğiniz koltuk modeline uygun olacak şekilde hazırlanıyor. Kumaşın desenleri göz önünde bulunduruluyor ve hoş görünecek şekilde kesim işlemleri yapılıyor. Başarılı kesimlerin ardından dikişin gerekli olduğu kısımlar makinelerde dikiliyor. Sonrasında ise kaplama işlemine geçiliyor. Atölyelerimizde ustalarımız en iyi olacak şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve müşterilerimizin isteklerini eksiksiz bir şekilde ürüne yansıtıyor.

Üretim aşamaları bu denli ince ayrıntılar gerektiren mesleğin mutlaka alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından uygulaması gerekiyor. Yıllardan edinen tecrübelerin ve profesyonelliğin önemi azımsanmayacak düzeyde oluyor. Koltuk döşeme, koltuk kapama gibi işlemler alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından sunulduğu taktirde başarıyla buluşuluyor. Eskiyen koltuklarınızın yenilenmesi için firma seçiminizi en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Zahmet ve ustalık isteyen işlemlerin en iyi hali Boz Home’ da sizlerle birlikte.

Koltuk Döşeme ve Tamir

Kumaşlar sökülüyor ve sonrasında iskelet ve süngerlerde deformeler mevcutsa bu sorunlar gideriliyor. Süngerler yenileriyle değiştiriliyor. Alternatif olarak takviyelerde de bulunulabiliyor. Sonrasında müşterilerimizin arzu ve isteklerine bağlı olacak şekilde kumaş kaplama işlemleri gerçekleştiriliyor. Burada döşeme firmalarının üstüne düşen görevin bir hayli fazla olduğu aşikardır.

Boz Home, hizmet gidişatında herhangi bir sorun veya problemin görülmemesi için müşterilerin görüş ve fikirlerine kulak kabartıyor. Müşterilerimizin uygun fiyat karşılığında kaliteli hizmet almasının yanında isteklerine uygun olan ve hayallerini süsleyen koltuk takımlarına sahip olması bizim de en büyük arzu ve isteğimiz oluyor.

Siz de artık uzun süredir kullanmakta olduğunuz koltuklardan sıkılmışsanız ve farkı bir havayla evinizin görünümünü değiştirmeyi diliyorsanız Boz Home olarak bu isteklerinizi gerçekleştirmek üzere buradayız. Sizlere hizmetimizi doğru ve kusursuz bir şekilde sunarak hayallerinizi gerçekleştirmekteyiz. Koltuk tamiri, koltuk kaplama, koltuk döşeme, berjer kaplama, puf kaplama ve daha sayabileceğimiz pek çok hizmeti sunuyoruz. Her daim kendimizi geliştiriyor ve trend görünümleri takip ediyoruz. Trendi sürekli olarak takip ettiğimiz için müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmemiz daha kolay ve rahat bir hal alıyor.

Koltuk döşeme noktasında en önem arz eden hususun iskelet olduğunu bilmekteyiz. Döşeme yapılacak olan koltuklarınızın iskelet yapısının sorunlu bir şekilde kalması konforu elde etmenize engel olacaktır. Bir koltuğun uzun ömürlü bir şekilde kullanılması ve bunun yanında rahatı ve konforu sağlayabilmesi iskeletin sağlam bir yapıya sahip olmasıyla gerçekleşebilmektedir. Bunun için atölyelerimizde ustalarımız iskeletleri ilk günkü gibi sağlam bir hale eriştiriyor. İskeletin sağlamlaştırılmasının ardından diğer işlemlere geçiliyor. Siz de eğer kusursuz bir hizmet almak istiyor ve hayalleriniz gerçekleştirmeyi arzuluyorsanız bu istek ve arzuları Boz Home aracılığı ile gerçekleştirmeniz artık çok kolay. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz. Kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

servis aracımız:

21 Aralık 2021

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara