0507 626 61 61
tr
tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda, Boz Home Antalya 2000 yılından itibaren Antalya’nın sadece semt sakinlerine değil tüm bölgeye koltuk döşeme ve koltuk tamiri noktasında hizmet veren çok köklü bir kuruluştur.  Firmamız yaptığı iş alanında, kendisine özgü  olarak geliştirdiği bir misyonu ile çalışan yetkin bir kuruluştur.

Koltuk Kaplama Antalya olarak mutlak müşteri memnuniyetini ve çözüm odaklı olan yaklaşımımız iş firmamızın  temel felsefesi haline getirmiş durumdayız.

Kurumumuz kendine ait yaklaşımları ile  öne çıkan ve domino etkisi yaratan bir kuruluştur. Aynı şekilde  Koltuk Döşeme Antalya koltuk döşeme, tamiri noktasında en büyük, en  önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Alanında sahip olması gereken tüm belgelere sahiptir. İlgili yasal mevzuatlara ve standartlara uygun olarak çalışma yapan kurumdur.

Koltuk Yüzleme Antalya tüm koltuk, sandalye, berjer döşemelerini en üstün kalitede gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra tamir, onarım bakım işlerini gerçekleştirir. Tüm işleri yaparken de birinci sınıf malzeme kullanan ve birinci sınıf işçilik yapan bir firmadır.

Döşeme noktasında cila, döşeme yüz değişimi,  ürünün modeli ne kadar eski olursa olsun ve ürün özelliği de fark etmeksizin profesyonel bir kadro ile ve de kurumsal çizgisinden ödün vermeden işlemleri gerçekleştirir. Otellerin, işyerlerinin kafelerin tüm mobilyalarında güvenle hizmet verilir.

Firmamıza gelen tüm mobilya gruplarında öncelikli bir inceleme yapılır. Neyin nasıl yapılması gerektiğine dair fizibilite yapılıp müşteri onayına sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra karşılıklı mutabık olunan bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmeden de sonra hızla ve hiç zaman kaybetmeden tamir, döşeme işlemleri ürünün aslına sadık kalınarak gerçekleştirilir. İşçilik noktasında da birinci sınıf bir işçilik vardır. Eskisinden çok daha güzel olacak biçimde işlemler yapılır.

Hizmette sınıf tanımayan Koltukçu Antalya ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü kolaylık gösterir. Farklı ödeme seçenekleri sunulur.

Ekibimizde çalışan  beyaz yakalılar da  yani başta iç mimarlar, mimarlar olmak üzere dünyada olan trendleri ve gelişmeleri takip ederek inovasyon odaklı yaklaşımlar sergileyerek, ilgili ekipleri doğru bir biçimde yönlendirir. Ekibimiz takım ruhu ile etik değerlerinden ödün vermeden hizmet sunar.

Müşterilerimizden gelen öneriler de bizim için son derece önemlidir. Bizimle çalışan son derece önemli firmalar vardır, sizde bizimle çalışarak avantajlı fiyatlardan ve kaliteli işçilikten faydalanabilirsiniz.

Servis Aracımız

Antalya geneli kendi servis araçlarımız ile ücretsiz servis imkanımız vardır. Antalya’nın neresinde olursanız olun kapınızdan alıyor evinize teslim ediyoruz. Garantili işçiliğimiz ile beğenmediğiniz usta hatası bulunan işe para ödemiyorsunuz. Tekrar onarıp teslim ediyoruz.

Markamız TÜRKİYE patent enstitüsü tarafından patentli bir markadır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Ara