0507 626 61 61
tr
tr

 Antalya Döşemealtı Koltuk Döşeme

 Antalya Döşemealtı Koltuk Döşeme

 Antalya Döşemealtı Koltuk Döşeme

Antalya Döşemealtı Koltuk Döşeme, atölyemizde Antalya geneli, Kemer , Manavgat ve Alanya bölgelerine ücretsiz servis, nakliye ve keşif hizmeti veriyoruz. Döşemealtı koltuk döşeme ücretsiz nakliye ve evinize servis hizmetini getiriyoruz. Kurumsallaşmaya yönelik çalışmalarımız ile Antalya geneli tüm semtlere hizmet vermekteyiz. Koltukların döşeme yenilemesi yapılmadan önce Antalya Döşemealtı Koltuk Döşeme olarak öncelikli olarak hizmet ayrıcalıklarımız vardır. Bunların ilki koltuk döşemesi yapılacağı zaman sadece eski kumaşın değişmesi değildir. Dahası öncesinde iskeletteki lastik kolonların yenilenmesidir. İskeletindeki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin değişmesi ve en sonunda seçmiş olduğunuz kumaş kaplanmasıdır. Döşemealtı koltuk döşeme ve Antalya Döşemealtı koltuk tamir ekibi müşterilerimizin tüm koltuklarını bu hassasiyet ile döşeme ve yüz değişimi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yapılması gereken işlemler koltuğun modeline göre de farklılık göstermektedir. Böylesi konularda daha verimli bilgi için ustalarımızın mutlaka koltuğunuzu görmesinde fayda vardır.

  • İskeletindeki var olan sorunların giderilmesi ile koltuk takımının ömrü hem uzun olacaktır.
  • Zeminindeki lastiklerin ve yayların yenilenmesi ise koltuğunuza oturduğunuzda daha konforlu hissiyat verecektir. Bu durumda koltuğunuzu severek kullanmaya devam Edebilirsiniz.
  • Koltuk takımınızın oturma minderleri ve sırt süngerleri iyi durumda olsa bile ve değişime ihtiyacı olmasa da koltuk takımındaki süngerler bunlardan ibaret değildir. Kol ve sırt kısımlarına besleme yapılmasına ihtiyaç duyulabilir.
  • Son olarak ise evinizden alınan koltuklar seçmiş olduğunuz renk ve kumaş ile kaplama işlemini gerçekleştiririz.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmemesi koltuğunuzun konfor ve görünümünü kötü şekilde etkiler. Döşemealtı Koltuk döşeme ve sandalye döşemeye, sandalye kaplama, Döşemealtı çekyat tamiri, minder kılıf değişimi ihtiyacınız var ise sizler için buradayız. Bunlar harici yapılan tüm işlemler tamamı ile eksik ve yarım kalır. Yarım kalan işlemler koltuğunuzdan tam anlamı ile istediğiniz görsel ve konforu alamamanıza ve görsel olarak yeterli verimi bulamamanıza neden olur.

 Antalya Döşemealtı Koltuk Döşeme ve Koltuk Kaplama Nasıl Yapılır?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi, kaplama, tamir, makas değişimi gibi konularında süre o zamanki yoğunluğumuza göre değişebilmektedir. Ortalama bir zaman dilimi her meslekte olduğu gibi bizim sektörümüz içinde bir zaman dilimi vardır. Koltuk döşeme ve koltuk tamiri işlemi alınan gün veya bir sonraki gün başlanır ise yapım süresi koltuk takımının modeline ve işçilik detaylarına bağlı olarak ortalama 1 hafta 10 günü bulmaktadır. Evinizden alınan koltuklarınız, berjer, sandalye, baza başlık veya çekyatlarınız personel miktarı ve tecrübesine göre 2 veya 4 iş günü arasında değişmektedir.

Bunların yanı sıra beğenmiş olduğunuz kumaşın fabrikadan gelmesi ve boya cila işlemi istenmişse boya cila içinde ortalama 2 gün boya atölyesinde işlemleri sürmektedir. Bu durumlar ile beraber koltuğunuzun teslim süresi 1 hafta 10 gün ortalaması ile koltuklarınız yenilenerek evinize teslim ediyoruz. Özel bir gün veya teslim edilmesini istediğiniz koltuklarınız için öncelik tanınarak diğer müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde anlayış ve hoşgörü ile yardımcı olunabilir. Detaylı bilgi için Antalya Döşemealtı koltuk döşeme atölyemizden arayarak veya mesaj yolu ile bu konularda bilgi talep edebilirsiniz.

Koltukların Döşenmesinde Nakliye veya Taşıma Tarafımızdan Ücretsizdir.

Boz koltukçu olarak siz değerli müşterilerimizden en çok duyduğumuz konu bu oluyor.

“Koltukların taşınma ve nakliyesini bünyemizdeki uzman ekiplerimiz yapmaktadır”

Antalya’da her bölge için de koltuklarınızı alırken ve koltuğunuzu teslim ederken kendi aracımız ile ve kendi personelimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizlerden Antalya un neresinde olursanız olun koltuk takımlarınızın döşenmesi, koltuk tamiri gibi konularda nakliye ücreti yansıtmıyoruz. Hizmeti siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Siz nerede iseniz biz sizler için oradayız.

Sizlerin bulunduğu kat ve koltuğunuzun modeline göre yük asansörü yok ise bu durumu göz önünde bulunduruyor ve ona göre takım ve malzeme tedarik ederek adresinize geliyoruz. Koltuğunuzun sökülme durumu var ise örneğin ayakları ya da kolları sökülerek evinizden alarak tekrardan koltuk yüz değişimi işlemi ardından evinize getirip birleştiriyoruz. Bu şekilde hem taşıma yönünden kolaylık sağlamış oluyor ve taşınırken olabilecek zararların önüne geçmiş oluyoruz.

Ödemelerde Kredi Kartı ile Taksit İmkânı Bizde

Müşterilerimizden yoğun olarak aldığımız sorulardan bir diğeri ise budur.

“Ödemeyi kredi kartı ile ve taksitli olarak yapabiliyor muyuz”

Döşemealtı koltuk döşeme, Döşemealtı sofa döşeme atölyemizden aldığınız yeni koltuk takımları veya koltuk tamirleriniz için tüm banka kartlarına taksit imkânımız vardır. Kart çekimi için adresimize gelme zorunluluğunuz yoktur. Ürünlerinizin teslimatına gelinirken çekim yapacağınız bankanın seyyar pos cihazı getirilmektedir. Çekimi kapınızda yapabilirsiniz. Hangi bankaya kaç taksit seçeneği olduğuna dair bilgiyi Döşemealtı Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri  atölyemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile bir diğer ödeme seçeneği ise mail order sistemidir. Bu konuda atölyemizden bilgi alabilirsiniz.

Kumaşı Nasıl Seçeceğim?

Müşterilerimizden aldığımız bir diğer soru ise;

“Kumaş nasıl seçeceğim”

Bu konuda da müşterilerimizi mağdur etmemek açısından çözüm sunmaktayız. Özellikle evli çiftlerde her iki si için çalışıyor ve gündüz bu işe vakit ayrılamıyor. Ayrıca ise kumaş seçimi için bir saat belirleyip evinize geliyoruz. Gelirken’de renk renk desen desen kumaş kartelası getiriyoruz. Bu konuda randevu almak ve kumaşlarımızı görmek için Döşemealtı koltuk döşeme atölyesini arayabilirsiniz.

Kullanılan kumaşlar garantili ve kullanıma bağlı sorun çıkartmayacak kalitede ürünlerdir.

SANDALYE DÖŞEME

Model fark etmeden sandalye döşeme ve sandalye tamiri yapan atölyemizde; salon takımlarınız, mutfağınız veya restorantlarda, otellerde, mağazalarda kullandığınız sandalyeler zaman zaman kullanıma bağlı olarak hem iskeletinde oynamalar hem de zemininde çökmeler meydana gelmektedir. Döşemealtı sandalye döşeme işinde yapılması gereken eski döşemesinin sökülerek iskeletin eklem yerlerinden sağlamlaştırılması. Sonrasında ihtiyacı var ise cila ve boya yenilemesi yapılmasıdır. Son olarak ise sünger ve kumaşın yenilenmesi.

Yeni Sandalye Almak mı Yoksa Tamirat Yaptırmak mı Mantıklı?

Sandalyelerde döşeme yenilemesi ve tamir işlemi yenisi ile yarıdan fazla fiyat farkı olmaktadır. Bu nedenle koltuk takımlarında, sandalyelerde her zaman için döşeme yenilemek daha ekonomik olacaktır.

MİNDER YÜZ VE SÜNGER DEĞİŞİMİ

Koltuk takımlarınızın iskeleti sağlam, kılıflarıda temiz ve yıpranmamış fakat oturum süngerleri çökmüş ve artık özelliğini kaybetmiş durumda ise sadece koltuk takımlarınızın oturum süngerlerini değiştirerek yeni bir konfor kazandırabilirsiniz. Üstelik komple yenilemekten daha uygun bir fiyata. Bunun için öncelikle koltuk takımınızın fotoğrafını çekerek whatsapp ile 05076266161 nolu telefondan Döşemealtı koltuk döşeme ustamıza resmini yollamak.

Kullanılması gereken süngerin ebatlarına ve türüne göre koltuk döşeme ustamız size fiyat bilgisi verecektir. Onaylamanız durumunda eski kılıflarınız adresinizden alınarak yeni süngerleri takıldıktan sonra tekrar adresinize bırakılmaktadır. Boz koltuk döşeme atölyesinden fiyat ve bilgi almak için lütfen arayınız.

KEDİ VE KÖPEK TIRMALAMASINA KARŞI KOLTUKLAR NASIL KORUNUR?

Birçok hayvan severin evdeki en büyük sorunlarının başında bu gelir. Evinizde kedi veya köpeğiniz var fakat koltuk takımlarınıza zarar veriyor, patileri ile kumaşınızı yırtıyor. Ve ise çözüm Döşemealtı koltuk döşeme ve tamir atölyemiz koltuk döşeme Antalya da.

Kedi veya köpeğinizden vazgeçemiyorsunuz fakat koltuklarınızada zarar gelsin istemiyorsunuz. Boz koltuk’ da kedi ve köpek tırmalamasına dayanıklı özel üretim kumaş ile koltuklarınızı kaplatabilirsiniz. Dokusuz olan bu kumaşta kesinlikle kedi, köpek tırnağına takılma olmaz, olmadığı içinde koltuklarınıza zarar gelmez. Her renk seçeneği bulunan kumaşımızın aynı zamanda kullanımıda çok rahattır, kolaylıkla silinebilir bir yapısı vardır.

Koltuk takımlarınızın kumaşının ve süngerlerinin yenilenmeye ihtiyacı var ise Döşemealtı koltuk döşemeci ve tamir, Döşemealtı baza döşeme, Döşemealtı koltuk kaplama atölyemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizinde evinizde kediniz koltuklarınızı bu hale getirdi ve yüzünü yenilemeniz gerekiyor ise Döşemealtı koltuk kaplama atölyemiz ile irtibata geçerek kedi tırmalamayan kumaş seçeneklerini görebilir ve koltuk döşeme fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

YAPTIĞIMIZ KOLTUK DÖŞEMELERİNDE GARANTİ VAR MI?

Döşemealtı koltuk döşeme ve koltuk yüzleme. Atölyemiz Boz koltuk’ da yapılan işlemlerde kumaş, sünger ve işçilik olarak 2 yıl garanti verilmektedir. Bu süreçte kumaşta herhangi bir renk solması tiftiklenme vb. durumlarda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır.

Yapılan her koltuk tamiri Döşemealtı koltuk yüz değişimi atölyemiz tarafından müşteri bilgileri, neler yapıldığı ve hangi tarihte yapıldığı bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir sorun için aradığınızda isminizi vererek yapılan işlemin kaydına rahatlıkla ulaşılmaktadır.

Antalya Döşemealtı Sünger Değişimi. Atölyemizde sünger ve yüz değişimi ile yapılan tamiratlarda ileride oluşabilecek iskelet kırılmaları garanti kapsamına girmez. Bu nedenle koltuk yüz değişimlerinden önce iskeletinizin kontrol edilmektedir. Ayrıca koltuklarınız sağlam değil ise mutlaka eklem yerlerinden sağlamlaştırılmalıdır.

EVİNİZE UYGUN ÖLÇÜDE KOLTUK İMALATI

Buraya göre koltuk olmaz ya da bu model çok güzel fakat bizim eve olmaz demeyin;

Arayın, koltuğun resmini bizimle paylaşın, koltuğu evinize uyacak ölçülerde yapalım

Farklı ortamlardan beğendiğiniz (internet, mağaza, komşunuz, dergi vb.) koltuk modelini evinize uygun ölçülerde ve seçeceğiniz renk, desen bir kumaş ile üretmekteyiz.

Üretimini yaptığımız koltuk takımlarında kalite açısından gürgen iskelet, gri sünger ve 1. sınıf malzeme kullanılmaktadır. Evinizin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre demonte sistem yapılarak taşınma esnasında sorun yaşamamanız sağlanmaktadır.

Taşıma esnasında koltuğunuza zarar gelmemesi için ambalajı yapılarak taşınmaktadır. Kuırulumunu da aynı ekip yapmaktadır.

Antalya nın her semtine ayırt etmeksizin hizmet veriyoruz. Ekstra bir nakliye, taşıma veya keşif ücreti almıyoruz. Unutmayın ki Döşemealtı koltuk döşeme atölyesinde mutlaka çözüme odaklı fikirler vardır.

KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

Koltuk yüz değişim işlemi maliyet açısından yeni bir koltuk almaktan çok daha ekonomiktir. Ayrıca tarzınıza ve zevkinize uygun renklerde kumaş kullanma imkânı sunmaktadır. Kumaş seçimine bağlı olarak koltuk döşeme fiyatları koltuk takımının modeli ve seçim yapılan kumaşın metre fiyatına göre farklılık gösterir.

Koltuklarınızın döşeme fiyatları hakkında net bir bilgi almak istiyorsanız mutlaka ustamızın koltuklarınızı görmesi gerekmektedir. Koltuk resimlerinizi whatsapp ile göndererek bu süreci hızlandırabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise boz home koltuk döşeme atölyemizin ücretsiz sunmuş olduğu evlere servis hizmetidir.

04 Temmuz 2024

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Ara