0507 626 61 61
tr
tr

Boğazkent Koltuk Döşeme ve Kaplama

Boğazkent Koltuk Döşeme ve Kaplama

Boğazkent Koltuk Döşeme ve Kaplama

Boğazkent Koltuk Döşeme ve Kaplama, atölyemizde Antalya geneli Kaş, ve Alanya bölgelerine ücretsiz servis, nakliye ve keşif hizmeti veriyoruz. Boğazkent koltuk döşeme ücretsiz nakliye ve evinize servis hizmetini getiriyoruz. Kurumsallaşmaya yönelik çalışmalarımız ile Antalya geneli tüm semtlere hizmet vermekteyiz. Koltukların döşeme yenilemesi yapılmadan önce Boğazkent Koltuk döşeme ve Kaplama olarak öncelikli olarak hizmet ayrıcalıklarımız vardır. Bunların ilki koltuk döşemesi yapılacağı zaman sadece eski kumaşın değişmesi değil daha öncesinde iskeletteki lastik kolonların yenilenmesidir. İskeletindeki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin değişmesi ve en sonunda seçmiş olduğunuz kumaş kaplanmasıdır. Boğazkent koltuk döşeme ve Antalya Boğazkent koltuk tamir ekibi müşterilerimizin tüm koltuklarını bu hassasiyet ile döşeme ve yüz değişimi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yapılması gereken işlemler koltuğun modeline göre de farklılık göstermektedir. Böylesi konularda daha verimli bilgi için ustalarımızın mutlaka koltuğunuzu görmesinde fayda vardır.

  • İskeletindeki var olan sorunların giderilmesi ile koltuk takımının ömrü hem uzun olacak ve daha uzun yıllar kullanım imkânı vermektedir.
  • Zeminindeki lastiklerin ve yayların yenilenmesi ise koltuğunuza oturduğunuzda daha konforlu hissiyat verecektir. Bu durumda koltuğunuzu severek kullanmaya devam Edebilirsiniz.
  • Koltuk takımınızın oturma minderleri ve sırt süngerleri iyi durumda olsa bile ve değişime ihtiyacı olmasa da koltuk takımındaki süngerler bunlardan ibaret değildir. Kol ve sırt kısımlarına besleme yapılmasına ihtiyaç duyulabilir.
  • Son olarak ise evinizden alınan koltuklar seçmiş olduğunuz renk ve desen kumaş ile kaplama işlemini gerçekleştiririz.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmemesi koltuğunuzun konfor ve görünümünü kötü şekilde etkiler. Koltuk döşeme ve sandalye döşeme, sandalye kaplama, kanepe döşeme, çekyat tamiri, minder kılıf değişimi ihtiyacınız var ise sizler için buradayız. Bunlar harici yapılan tüm işlemler tamamı ile eksik ve yarım kalır. Yarım kalan işlemler koltuğunuzdan tam anlamı ile istediğiniz görsel ve konforu alamamanıza ve görsel olarak yeterli verimi bulamamanıza neden olur.

Boğazkent Koltuk Döşeme ve Koltuk Kaplama Nasıl Yapılır?

Koltuk takımlarınızın yüz değişimi, kaplama, tamir, makas değişimi gibi konularında süre o zamanki yoğunluğumuza göre değişebilmektedir. Ortalama bir zaman dilimi her meslekte olduğu gibi bizim sektörümüz içinde bir zaman dilimi vardır. Koltuk döşeme ve koltuk tamiri işlemi alınan gün veya bir sonraki gün başlanır ise yapım süresi koltuk takımının modeline ve işçilik detaylarına bağlı olarak ortalama 1 hafta 10 günü bulmaktadır. Evinizden alınan koltuklarınız, berjer, sandalye, baza başlık veya çekyatlarınız personel miktarı ve tecrübesine göre 2 veya 4 iş günü arasında değişmektedir.

Bunların yanı sıra beğenmiş olduğunuz kumaşın fabrikadan gelmesi ve boya cila işlemi istenmişse boya cila içinde ortalama 2 gün boya atölyesinde işlemleri sürmektedir. Bu durumlar ile beraber koltuğunuzun teslim süresi 1 hafta 10 gün ortalaması ile koltuklarınız yenilenerek evinize teslim ediyoruz. Özel bir gün veya teslim edilmesini istediğiniz koltuklarınız için öncelik tanınarak diğer müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde anlayış ve hoşgörü ile yardımcı olunabilir. Detaylı bilgi için Boğazkent koltuk döşeme atölyemizden arayarak veya mesaj yolu ile bu konularda bilgi talep edebilirsiniz.

Koltukların Döşenmesinde Nakliye veya Taşıma Tarafımızdan Ücretsizdir

Boz koltukçu olarak siz değerli müşterilerimizden en çok duyduğumuz konu bu oluyor.

“Koltukların taşınma ve nakliyesini bünyemizdeki uzman ekiplerimiz yapmaktadır”

Antalya’da her bölge için de koltuklarınızı alırken ve koltuğunuzu teslim ederken kendi aracımız ile ve kendi personelimiz ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizlerden Antalya un neresinde olursanız olun koltuk takımlarınızın döşenmesi, koltuk tamiri gibi konularda nakliye ücreti yansıtmıyoruz. Hizmeti siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Siz nerede iseniz biz sizler için oradayız.

Sizlerin bulunduğu kat ve koltuğunuzun modeline göre yük asansörü yok ise bu durumu göz önünde bulunduruyor ve ona göre takım ve malzeme tedarik ederek adresinize geliyoruz. Koltuğunuzun sökülme durumu var ise örneğin ayakları ya da kolları sökülerek evinizden alarak tekrardan koltuk yüz değişimi işlemi ardından evinize getirip birleştiriyoruz. Bu şekilde hem taşıma yönünden kolaylık sağlamış oluyor ve taşınırken olabilecek zararların önüne geçmiş oluyoruz.

Ödemelerde Kredi Kartı ile Taksit İmkânı Bizde

Müşterilerimizden yoğun olarak aldığımız sorulardan bir diğeri ise budur.

“Ödemeyi kredi kartı ile ve taksitli olarak yapabiliyor muyuz”

Boğazkent mahallesi koltuk döşeme atölyemizden aldığınız yeni koltuk takımları veya koltuk tamirleriniz için tüm banka kartlarına taksit imkânımız vardır. Kart çekimi için adresimize gelme zorunluluğunuz yoktur. Ürünlerinizin teslimatına gelinirken çekim yapacağınız bankanın seyyar pos cihazı getirilmektedir. Çekimi kapınızda yapabilirsiniz. Hangi bankaya kaç taksit seçeneği olduğuna dair bilgiyi Boğazkent Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri  atölyemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile bir diğer ödeme seçeneği ise mail order sistemidir. Bu konuda atölyemizden bilgi alabilirsiniz.

Kumaşı Nasıl Seçeceğim?

Müşterilerimizden aldığımız bir diğer soru ise;

“Kumaş nasıl seçeceğim”

Bu konuda da müşterilerimizi mağdur etmemek açısından çözüm sunmaktayız. Özellikle evli çiftlerde her ikiside çalışıyor ve gündüz bu işe vakit ayrılamıyor ise kumaş seçimi için bir saat belirleyip evinize geliyoruz. Gelirkende renk renk desen desen kumaş kartelası getiriyoruz. Bu konuda randevu almak ve kumaşlarımızı görmek için Boğazkent koltuk yüz değiştirme atölyesini arayabilirsiniz.

Kullanılan kumaşlar garantili ve kullanıma bağlı sorun çıkartmayacak kalitede ürünlerdir.

SANDALYE DÖŞEME

Model farketmeden sandalye döşeme ve sandalye tamiri yapan atölyemizde; salon takımlarınız, mutfağınız veya restaurantlarıda, otellerde, mağazalarda kullandığınız sandalyeler zaman zaman kullanıma bağlı olarak hem iskeletinde oynamalar hemde zemininde çökmeler meydana gelmektedir. Sandalye döşeme, sandalye kaplama, sandalye deri döşeme işinde yapılması gereken eski döşemesinin sökülerek iskeletin eklem yerlerinden sağlamlaştırılması. Sonrasında ihtiyacı var ise cila ve boya yenilemesi yapılmasıdır. Son olarak ise sünger ve kumaşın yenilenmesi.

Yeni Sandalye Almak mı Yoksa Tamirat Yaptırmak mı Mantıklı?

Sandalyelerde döşeme yenilemesi ve tamir işlemi yenisi ile yarıdan fazla fiyat farkı olmaktadır. Bu nedenle gerek koltuk takımlarında olsun gerek sandalyelerde olsun her zaman için döşeme yenilemek daha ekonomik olacaktır.

Örneklendirecek olursak komple kumaş kaplı giydirme diye tabir ettiğimiz sandalyenin tamiri, boyası ve döşeme yenilemesi kumaşına göre 250-350 tl arası bir rakam çıkmaktadır. Oysa bu kalitede ve modelde bir sandalyenin fiyatı 1500 tl civarındadır. Sandalye ve koltuk döşeme fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Antalya Boğazkent Koltuk Döşeme ve Koltuk kaplama atölyemizi arayınız.

MİNDER YÜZ VE SÜNGER DEĞİŞİMİ

Koltuk takımlarınızın iskeleti sağlam, kılıflarıda temiz ve yıpranmamış fakat oturum süngerleri çökmüş ve artık özelliğini kaybetmiş durumda ise sadece koltuk takımlarınızın oturum süngerlerini değiştirerek yeni bir konfor kazandırabilirsiniz. Üstelik komple yenilemekten daha uygun bir fiyata. Bunun için öncelikle koltuk takımınızın fotoğrafını çekerek whatsapp ile 0 507 626 61 61 nolu telefondan kanepe döşeme ustamıza resmini yollamak.

Kullanılması gereken süngerin ebatlarına ve türüne göre koltuk döşeme ustamız size fiyat bilgisi verecektir. Onaylamanız durumunda eski kılıflarınız adresinizden alınarak yeni süngerleri takıldıktan sonra tekrar adresinize bırakılmaktadır. Boz koltuk döşeme atölyesinden fiyat ve bilgi almak için lütfen arayınız.

KEDİ VE KÖPEK TIRMALAMASINA KARŞI KOLTUKLAR NASIL KORUNUR?

Birçok hayvan severin evdeki en büyük sorunlarının başında bu gelir. Evinizde kedi veya köpeğiniz var fakat koltuk takımlarınıza zarar veriyor, patileri ile kumaşınızı yırtıyor ise çözüm Boğazkent Koltuk Tamiri atölyemiz Boz koltuk’ da.

Kedi veya köpeğinizden vazgeçemiyorsunuz fakat koltuklarınızada zarar gelsin istemiyorsunuz. Boz koltuk’ da kedi ve köpek tırmalamasına dayanıklı özel üretim kumaş ile koltuklarınızı kaplatabilirsiniz. Dokusuz olan bu kumaşta kesinlikle kedi ve köpek tırnağına takılma olmaz, olmadığı içinde koltuklarınızın yüzüne zarar gelmez. Her renk seçeneği bulunan kumaşımızın aynı zamanda kullanımıda çok rahattır, kolaylıkla silinebilir bir yapısı vardır.

Koltuk takımlarınızın kumaşının ve süngerlerinin yenilenmeye ihtiyacı var ise Boğazkent koltuk döşemeci atölyemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizinde evinizde kediniz koltuklarınızı bu hale getirdi ve yüzünü yenilemeniz gerekiyor ise Boğazkent koltuk kaplama atölyemiz ile irtibata geçerek kedi tırmalamayan kumaş seçeneklerini görebilir ve koltuk döşeme fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

YAPTIĞIMIZ KOLTUK DÖŞEMELERİNDE GARANTİ VAR MI?

Boğazkent kanepe döşeme ve çekyat tamiri atölyemiz Boz koltuk’ da yapılan işlemlerde kumaş, sünger ve işçilik olarak 2 yıl garanti verilmektedir. Bu süreçte kumaşta herhangi bir renk solması tiftiklenme vb. durumlarda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır.

Yapılan her koltuk tamiri Boğazkent koltuk yüz değişimi atölyemiz tarafından müşteri bilgileri, neler yapıldığı ve hangi tarihte yapıldığı bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir sorun için aradığınızda isminizi vererek yapılan işlemin kaydına rahatlıkla ulaşılmaktadır.

Boğazkent mahallesi Sünger Değişimi atölyemizde sünger ve yüz değişimi ile yapılan tamiratlarda ileride oluşabilecek iskelet kırılmaları garanti kapsamına girmez. Bu nedenle koltuk yüz değişimlerinden önce iskeletinizin kontrol edilip eğerki sağlam değil ise mutlaka eklem yerlerinden sağlamlaştırılmalıdır

EVİNİZE UYGUN ÖLÇÜDE KOLTUK İMALATI

Buraya göre koltuk olmaz ya da bu model çok güzel fakat bizim eve olmaz demeyin;

Arayın, koltuğun resmini bizimle paylaşın, koltuğu evinize uyacak ölçülerde yapalım

Farklı ortamlardan beğendiğiniz (internet, mağaza, komşunuz, dergi vb.) koltuk modelini evinize uygun ölçülerde ve seçeceğiniz renk, desen bir kumaş ile üretmekteyiz.

Üretimini yaptığımız koltuk takımlarında kalite açısından gürgen iskelet, gri sünger ve 1. sınıf malzeme kullanılmaktadır. Evinizin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre demonte sistem yapılarak taşınma esnasında sorun yaşamamanız sağlanmaktadır.

Taşıma esnasında koltuğunuza zarar gelmemesi için ambalajı yapılarak taşınmaktadır. Kurulumunu da aynı ekip yapmaktadır.

Antalya nın her semtine ayırt etmeksizin hizmet veriyoruz. Ekstra bir nakliye, taşıma veya keşif ücreti almıyoruz. Unutmayın ki Boğazkent mahallesi çekyat döşeme atölyesinde mutlaka çözüme odaklı fikirler vardır.

KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

Koltuk yüz değişim işlemi maliyet açısından yeni bir koltuk almaktan çok daha ekonomiktir. Ayrıca tarzınıza ve zevkinize uygun renklerde kumaş kullanma imkânı sunmaktadır. Kumaş seçimine bağlı olarak koltuk döşeme fiyatları koltuk takımının modeli ve seçim yapılan kumaşın metre fiyatına göre farklılık gösterir.

Koltuklarınızın döşeme fiyatları hakkında net bir bilgi almak istiyorsanız mutlaka ustamızın koltuklarınızı görmesi gerekmektedir. Koltuk resimlerinizi whatsapp ile göndererek bu süreci hızlandırabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise boz home koltuk döşeme atölyemizin ücretsiz sunmuş olduğu evlere servis hizmetidir.

Koltuk takımlarınız eskidiyse dert etmeyin biz sizler için yenileyelim…

13 Ekim 2022

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Ara