0507 626 61 61
tr
tr

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir, Antalya koltuk döşeme olarak imzamızı atarak yeni ve farklı tecrübeler elde ettik. Elde etmiş olduğumuz bu tecrübeleri her zaman yeni işlerimize de yansıtmaya önem verdik. Hizmetlerimizin ardından herhangi bir sorunla karşılaşmamak için atölyelerimizde titiz ve dikkat halinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yatak baza tamir, döşeme işlemlerinde yanında olmaya devam ediyoruz. Atölyelerimizde kullanmakta olduğumuz bütün ürünlerin ve malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Ortaya koyacağımız ürünün ve müşterilerimize sunacağımız hizmetin en iyi ve en kusursuz şekilde olmasını temenni ediyoruz.

Yatak Baza Döşeme ve Tamir, için kullanılacak kumaşların mümkün olduğunca üst düzey kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Kumaşların dokumaya uygun bir halde olması başarılı hizmetin anahtarı olmaya devam ediyor. Senelerce kullanımlara zemin hazırlayan kumaş türleri dokuma kumaşlar olduğu için dokuma kumaşların çeşitli alternatiflerinden faydalanıyoruz. Kumaşlar atölyemizde uygulama istediğiniz baza  modeline uygun olacak şekilde hazırlanıyor. Kumaşın desenleri göz önünde bulunduruluyor ve hoş görünecek şekilde kesim işlemleri yapılıyor. Başarılı kesimlerin ardından dikişin gerekli olduğu kısımlar makinelerde dikiliyor. Sonrasında ise kaplama işlemine geçiliyor. Atölyelerimizde ustalarımız en iyi olacak şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve müşterilerimizin isteklerini eksiksiz bir şekilde ürüne yansıtıyoruz.

Baza Döşeme ve Tamir Nasıl Yapılır?

Üretim aşamaları bu denli ince ayrıntılar gerektiren mesleğin mutlaka alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından uygulaması gerekiyor. Yıllardan edinen tecrübelerin ve profesyonelliğin önemi azımsanmayacak düzeyde oluyor. Baza Döşeme, Baza Tamir gibi işlemler alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından sunulduğu taktirde başarıyla buluşuluyor. Eskiyen bazalarınızın  yenilenmesi için firma seçiminizi en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Zahmet ve ustalık isteyen işlemlerin en iyi hali Boz Home’ da sizleri bekliyor! Antalya geneli ücretsiz servis ağımız ile siz zahmet etmeyin, biz evinizden alıp evinize teslim edelim. Kullanmış olduğumuz tüm malzeme ve kumaşlarımız siz değerli müşterilerimizi güvence altına almak adına 2 yıl garantilidir. Teminat olarak ise doldurmuş olduğumuz sıpariş formumuz aynı zamanda garanti belgemizdir.

Ödemelerde Kredi Kartı ile Taksit İmkânı Bizde

Müşterilerimizden yoğun olarak aldığımız sorulardan bir diğeri ise budur.

“Ödemeyi kredi kartı ile ve taksitli olarak yapabiliyor muyuz”

Antalya koltuk döşeme atölyemizden aldığınız yeni koltuk takımları veya koltuk tamirleriniz için tüm banka kartlarına taksit imkânımız vardır. Kart çekimi için adresimize gelme zorunluluğunuz yoktur. Ürünlerinizin teslimatına gelinirken çekim yapacağınız bankanın seyyar pos cihazı getirilmektedir. Çekimi kapınızda yapabilirsiniz. Hangi bankaya kaç taksit seçeneği olduğuna dair bilgiyi Antalya Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri  atölyemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile bir diğer ödeme seçeneği ise mail order sistemidir. Bu konuda atölyemizden bilgi alabilirsiniz.

21 Aralık 2021

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Ara